Zespół prowadzący Treningi Pewności Siebie

Agnieszka Milczarek

Pedagożka, socjoterapeutka, trenerka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Od 25 lat zajmuje się  problematyką agresji i przemocy rówieśniczej. Autorka metody grupowego i  indywidualnego Treningu Pewności Siebie (TPS). Twórczyni programów profilaktycznych realizowanych w wielu szkołach podstawowych, takich jak „Program przeciwdziałania przemocy – STOP” czy „Bezpieczne Dzieciaki”. Specjalizuje się w pracy z dziećmi młodszymi, które doświadczyły agresji lub przemocy ze strony swoich rówieśników oraz z ich rodzicami. Prowadzi indywidualne i grupowe treningi TPS oraz konsultacje dla dzieci, rodziców, wychowawców oraz  pedagogów.

 

Joanna Węgrzynowska

Psycholożka, socjoterapeutka, trenerka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W ramach autorskich programów profilaktycznych, takich jak „Program przeciwdziałania przemocy – STOP” oraz „Bezpieczne Dzieciaki”,  prowadzi zajęcia dla klas, wykłady dla rodziców oraz szkolenia dla rad pedagogicznych.

Autorka metody Treningu Pewności Siebie. Realizuje szkolenia dla psychologów i psycholożek oraz pedagogów i pedagożek w zakresie samodzielnego prowadzenia zajęć TPS w swoich placówkach. Prowadzi treningi TPS dla dzieci i rodziców.

 

Anna Rytel-Andrianik

Psycholożka, psychoterapeutka dzieci i młodzieży. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Pracuje na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Józefowie.  W Stowarzyszeniu „Bliżej Dziecka” prowadzi treningi TPS dla dzieci i rodziców. 

 

Joanna Czemierowska

Psycholożka i trenerka certyfikowana przez Ośrodek „Intra”. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć profilaktycznych dla dzieci i wykładów dla rodziców w ramach „Programu przeciwdziałania przemocy – STOP” oraz programu „Bezpieczne Dzieciaki”. Prowadzi treningi TPS dla dzieci i rodziców.

 

Hubert Czemierowski

Psycholog, coach, trener certyfikowany przez Ośrodek „Intra”, trener Stowarzyszenia ”Spójrz Inaczej”. Pracuje w autorskiej szkole podstawowej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy profilaktyczno–edukacyjnej z dziećmi i dorosłymi. W ramach metody Treningu Pewności Siebie prowadzi szkolenia dla profesjonalistów i profesjonalistek oraz treningi dla dzieci i rodziców. 

Przewiń na górę